انتخاب کفش بچه گانه جدید امروزه با سالهای قبل فرق کرده است.چرا که تنوع زیادی در تولید کفش ایرانی بوجود آمده است. در کنار خیابانها و جاده ها هم از کفش های مختلف و اغلب با جنس بی کیفیت به فروش میرسد.این موضوع باعث شده است تا خریداران در انتخاب کفش مناسب دقت داشته باشند.اما کفش بچه گانه ارزان و خوب چه کفشی است؟چه نوع کفشی مناسب پای کودکان است؟چه مدل کفشی را نباید پای کودکان کرد؟ و همانطور که میدانید باید متناسب با هر فصل از سال کفش مناسبی برای کودکان انتخاب کنید.

کفش بچه گانه جدید

کفش بچه گانه جدید و مناسب

در انتخاب کفش بچه گانه بهتر است از نمونه های کفش اسپرت بچه گانه اشتفاده کنید که  دلبندتان احساس راحتی بیشتری کند و بتواند با آن به بازی های کودکانه و دویدن رغبت داشته باشد و به رشد پاها آسیب نرساند.

دو قسمت کفش بچه گانه که باید به آن توجه داشت

  • رویه کفش بچه گانه

کفشی را انتخاب کنید با رویه نرم و سبک باشد.رویه ی کفش نقش اساسی در سبکی و راحتی کفش دارد. رویه باید از جنس پارچه سبک و کتان و پنبه دوخته شود. انعطاف این قسمت از کفش نقش زیادی در راحتی کودک دارد پس در انتخاب خود دقت کنید.

کفش بچه گانه حدید

  • کفی کفش بچه گانه

کفی کفش در عین استحکامی که دارد باید انعطاف نیز داشته باشد و به راحتی با دست خم شود و هیچ آسیبی نبیند.توجه داشته باشید این انعطاف در کفی و رویه کفش برای رشد پای کودک لازم است. کفش های چرم و بوت هایی با کفی ضخیم و سفت برای کودکان مناسب نیستند. علاوه بر کف پا،قوزک، زانو، لگن و کمر کودک از کفی کفش تاثیر میگیرد.

کفش بچه گانه جدید

توجه: از کفش های با پارچه و دوخت برشی استفاده کنید تا قابلیت عبور جریان هوا در داخل کفش بچه گانه وجود داشته باشد تا از عرق کردن پای کودک جلوگیری شود. عرق کردن پای کودک در کفش امکان رشد انواع قارچ در کف پا و ناخن وجود دارد و سلامت پوست کودک را تهدید میکند.

برای خرید کفش عمده بچه گانه میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید

کفش بچه گانه جدید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *